Документ без имени
Galvenā
Vārti
Sekciju tipa vārti (angāriem un garāžām)
Bīdāmie (iebraukšana teritorijā)
Atveramie vārti (iebraukšana teritorijā)
Vienlaidus paceļamie vārti (garāžām)
Atveramie (angāriem un garažām)
Bīdāmie (angāriem)
Atveramie (arkām un pavārtēm)
Automātika NICE
Automātika atveramajiem vārtiem
Automātika bīdāmajiem vārtiem
Sekciju vārtu automātika
Žogi un nožogojumi
Metāla
Koka
Metālkonstrukcijas
Barjeras
Aizsargžalūzijas
Apraksts
Logiem un durvīm
Rulonu vārti
Aizsargrestes
Nojumes
Apraksts
Fermu veidi
Siltumnīcas
Apraksts
Cenas
Polikarbonāta kopšana
Mini angāri, garāži
Mini angārs "Ekonom Steel"
Grili un BBQ
Lapenes
   

Siltumnīcas

Mūsdienu siltumnīcu arku veida konstrukcijas ar pārklājumu no šūnu polikarbonāta paneļiem

Siltumnīcu izmēri: platums 3000 mm; garums 4200 mm, 6200 mm, 8300 mm, 10400 mm, 2100 mm utt. (šūnu polikarbonāta loksnes platums). Augstums korē 2200 mm (bez balsta rāmja). Siltumnīcu uzstāda uz pamatiem vai metālisku balsta rāmi (U-profila sija Nr.12 vai Nr.16 papildus komplektācijā).

Siltumnīcas arkas veida konstrukcija ļauj izturēt gan lielas vēja, gan arī sniega slodzes. Metāla karkass (spēka rāmis) ir nokrāsots ar pulvera krāsām divās kārtās (pirmā kārta ar cinku). Pārklājums – šūnu polikarbonāts 8mm, 10mm, 16mm, 25mm biezumā. Šūnu polikarbonāta paneļu kalpošanas termiņš ir lielāks par 30 gadiem. Siltumnīcas konstrukcija paredz izbīdāmas durvis vai logus un ventilācijas loga augšvērtni (papildus komplektācijā) ar atvēršanas pakāpienveida regulējumu.
Šūnu polikarbonāta kā seguma materiāla izmantošana ļauj izveidot lielisku siltumizolāciju un optimālus apstākļus augu audzēšanai. Izkliedēta gaisma veicina augu aizsardzību no apdegumiem un ultravioletā starojuma.

Arkas veida siltumnīcu pēc Pasūtītāja vēlēšanās var nokomplektēt ar speciāliem virzienrāmjiem špalera kultūru piesiešanai un plauktiņiem. Siltumnīcas konstrukcija neprasa kapitālus pamatus, kas pie nepieciešamības ļauj pārvietot siltumnīcu uz jaunu vietu. Arkas veida siltumnīcas forma ir estētiska ir iederas jebkurā teritorijā.

Iespējama siltumnīcas modernizācija:

- garuma izmaiņa, pievienojot vai izņemot laukā vidējo sekciju daudzumu (sekciju izmērs: 3000х2100mm, 3500х2100mm un 3900х2100mm).
- papildus iekšējās starpsienas izgatavošana.
- nepieciešamo loga augšvērtņu skaita uzstādīšana izvēdināšanas nolūkā.
- iespēja nokrāsot siltumnīcas nesošās konstrukcijas un alumīnija durvis, logus, starpsienas jebkurā krāsā pēc Pasūtītāja vēlēšanās. Krāsas izvēle pēc RAL kataloga.
- iespēja izgatavot siltumnīcu konstrukcijas ar individuālajiem izmēriem un Pasūtītāja skicēm.
Šūnu polikarbonāta paneļi
Šūnu polikarbonātam piemīt vairākas unikālas īpašības, augsta gaismas caurlaišanas spēja un noturība pret triecieniem, pateicoties savam sastāvam tas ir noturīgs pret ultravioletu starojumu un tam piemīt siltumizolācijas īpašības, ir ķīmiski noturīgs un ekoloģisks. Šūnu polikarbonāts saglabā savas īpašības temperatūru diapazonā no -40 līdz +120 grādiem pēc Celsija. Ražojamo paneļu izmēri 2100 х 6000 mm un 2100 х 12000 mm, biezums no 4 līdz 32 mm.

Šūnu polikarbonāta siltuma un skaņas izolācijas īpašības ir atkarīgas no paneļa iekšējās struktūras biezuma un sarežģītības, to var satīt rulonos arī pie zemas temperatūras, ir noturīgs pret stiprām vēja un sniega slodzēm. Saules stari, kas iziet caur paneli zem dažādiem leņķiem, nokļūst uz sienām un pārējām virsmām, atstarojas no tām un nonāk līdz visiem audzējamiem augiem.

Foto galerija
Mes Izmantojam

NICE Automatics

Kontakti

Rīga, Dzērbenes 14 - Kab. 111
Talr/Faks ofisa : 67543281
Mob : 22066268
e-mail : info@diants.lv