Документ без имени
Galvenā
Vārti
Sekciju tipa vārti (angāriem un garāžām)
Bīdāmie (iebraukšana teritorijā)
Atveramie vārti (iebraukšana teritorijā)
Vienlaidus paceļamie vārti (garāžām)
Atveramie (angāriem un garažām)
Bīdāmie (angāriem)
Atveramie (arkām un pavārtēm)
Automātika NICE
Automātika atveramajiem vārtiem
Automātika bīdāmajiem vārtiem
Sekciju vārtu automātika
Žogi un nožogojumi
Metāla
Koka
Metālkonstrukcijas
Barjeras
Aizsargžalūzijas
Apraksts
Logiem un durvīm
Rulonu vārti
Aizsargrestes
Nojumes
Apraksts
Fermu veidi
Siltumnīcas
Apraksts
Cenas
Polikarbonāta kopšana
Mini angāri, garāži
Mini angārs "Ekonom Steel"
Grili un BBQ
Lapenes
   

Rulonu vārti

Rulonu vārti —tā ir lieliska alternatīva parastiem lokšņu vārtiem. Rulonu vārti var būt gan ar automātisku, gan ar mehānisku atvēršanas tipu. Aiztaisīt rulonu vārtus var gan no ārpuses, gan no iekšpuses.
Neskatoties uz to, ka rulonu vārti ir ļoti pareizi izvēle pati par sevi, der atcerēties, ka to uzstādīšana un noregulēšana nav vienkārša lieta. Rulonu vārtu uzstādīšana prasa nepieciešamās iemaņas un īpašas prasmes. Nevajag veikt uzstādīšanu patstāvīgi, pareizāk būs pieaicināt labu speciālistu, kurš ir kvalificēts un kompetents šajā jomā. Rulonu vārti prasa rūpīgu attieksmi gan no lietotāju, gan arī šo konstrukciju montētāju puses. No firmas-ražotāja izvēles, kā arī firmas-uzstādītāja izvēles ir atkarīgs, cik ilgi šie rulonu vārti nostrādās. Izvēloties rulonu vārtus, Jūs nekad nenožēlosiet par savu izvēli.

Ja Jūs vēlaties uzstādīt vārtus un vienlaicīgi saglabāt telpas lietderīgo platību vai maksimāli izmantot ailes izmēru, tad rulonu vārti būs ideāls problēmas risinājums. Pēc konstrukcijas rulonu vārti ir lielas aizsargžalūzijas.

Rulonu vārtu konstrukcija
Konstruktīvi rulonu vārti ietver sevī vērtni, kas sastāv no lameļiem, kārbas, kas aprīkota ar valni vērtnes uztīšanai, un virzienrāmjiem. Rulonu vārtu atvēršanai un aiztaisīšanai izmanto vai nu mehānisku, vai automātisku pievadu. Tādējādi rulonu vārti ir palielināta roletu vai aizsargžalūziju kopija. Tāpat kā roletu gadījumā, atverot rulonu vārtus, to vērtne tiek uztīta uz veltņa, kas izvietots kārbā. Atgriezeniskās darbības gadījumā vērtne attinas vaļā, veidojot telpu priekš iebraukšanas. Vienlaicīgi rulonu vārtiem var būt dažas atšķirības no aizsargžalūzijām. Tā, piemēram, augstas ailes gadījumā parasti pielieto pārvietojamu konsoļu montāžas shēmu. Parasti rulona vārtu vērtnes ražošanā izmanto alumīniju. Dotais materiāls nodrošina konstrukcijas vieglumu, ļauj būtiski samazināt slodzi uz atvēršanas mehānismu. Rulonu vārtiem, kas paredzēti uzstādīšanai garāžas un citās telpās, var būt papildus siltumizolācija, kas tiek nodrošināta, pateicoties putupoliuretāna pildījumam. Alumīnijam piemīt arī tīri estētiskās īpašības. Rulonu vārti ar alumīnija lameļiem lieliski piestāv jebkurām fasādēm.

Automātiskie rulonu vārti
Visu darbu automatizāciju nodrošina elektropievads. Pults kodēšanas sistēma ļauj attaisīt un aiztaisīt rulonu vārtus ar augstu aizsardzības pakāpi aptuveni 30 m attālumā. Vārtu elektriskais pievads ietver sevī mehānismu, kurš aizsargā no nesankcionētas atvēršanas. Rulonu vārti – vārti, kas aprīkoti ar foto devējiem, aizsargā no aizvēršanas, esot traucēkļiem ailē.

Rulonu vārtu priekšrocības
1. Iespēja uzstādīt ierobežotā telpā. Rulonu vārtiem nav vērtņu, tātad to atvēršanai nav nepieciešama papildus vieta teritorijā, kā arī aiz tās robežām. Rulonu vārti – tas ir ideāls variants uzstādīšanai garāžās, automobiļu mazgāšanas kompleksos, TAS, noliktavās un citos objektos.
2. Augsta izturība un noturība pret uzlaušanu. Pateicoties īpašai konstrukcijai, rulonu vārti kalpo par drošu aizsardzību no iekļūšanas. Bez tam, pastiprināta profila no alumīnija vērtnes izmantošana garantē ilgstošu rulonu vārtu ekspluatācijas termiņu. Turklāt pašos intensīvākajos darba režīmos.
3. Drošība un ilgmūžība. Alumīnijs, no kura tiek izgatavoti rulonu vārtu lameļi, praktiski nav pakļauts korozijai, tas ir noturīgs pret straujām temperatūras maiņām, agresīvās vides iedarbībām, uguns, mitruma. Ar to izskaidrojams fakts, ka mūsdienīgi rulonu vārti ir viena no ilgmūžīgākajām konstrukcijām.
5. Augstas siltumizolācijas īpašības. Vērtnes iekšā rulonu vārtiem ir siltumizolācijas materiāla kārta, kura izmantošana dod iespēju panākt būtisku energoresursu ekonomiju. Pat nekurināmās telpās, kas aprīkotas ar rulonu vārtiem, pie mīnus grādu āra temperatūras ir pietiekami silti.

Tādējādi rulonu vārtus raksturo optimāla cenas, funkcionalitātes un drošības attiecība.

 

Foto galerija
Mes Izmantojam

NICE Automatics

Kontakti

Rīga, Dzērbenes 14 - Kab. 111
Talr/Faks ofisa : 67543281
Mob : 22066268
e-mail : info@diants.lv