Документ без имени
Galvenā
Vārti
Sekciju tipa vārti (angāriem un garāžām)
Bīdāmie (iebraukšana teritorijā)
Atveramie vārti (iebraukšana teritorijā)
Vienlaidus paceļamie vārti (garāžām)
Atveramie (angāriem un garažām)
Bīdāmie (angāriem)
Atveramie (arkām un pavārtēm)
Automātika NICE
Automātika atveramajiem vārtiem
Automātika bīdāmajiem vārtiem
Sekciju vārtu automātika
Žogi un nožogojumi
Metāla
Koka
Metālkonstrukcijas
Barjeras
Aizsargžalūzijas
Apraksts
Logiem un durvīm
Rulonu vārti
Aizsargrestes
Nojumes
Apraksts
Fermu veidi
Siltumnīcas
Apraksts
Cenas
Polikarbonāta kopšana
Mini angāri, garāži
Mini angārs "Ekonom Steel"
Grili un BBQ
Lapenes
   

Aizsargžalūzijas

Aizsargžalūziju galvenā funkcija ir aizsardzība. Vērtnei no izturīgajiem un elastīgajiem lameļiem piemīt labas trokšņa un siltuma izolācijas īpašības, tādējādi tiek nodrošināta aiļu aizsardzība no stipra vēja, aukstuma un trokšņa. Logu un skatlogu aizsargžalūzijas kļūst par nopietnu šķērsli priekš kramplaužiem: to konstrukcija izstrādāta tādā veidā, lai apgrūtinātu roletu uzlaušanu.

  

Aizsargžalūzijas var uzstādīt uz loga ailes iekšējās un ārējās virsmas. Pastāv vairāki roletu kārbas stiprinājuma veidi un divi montāžas varianti: pieliekamā montāža (kārba atrodas ailes iekšā vai ārpusē), kā arī iebūvēta montāža (kārba atrodas ailes iekšpusē vai ārpusē)

Aizsargžalūzijas var vadīt vairākos veidos: manuāli (ar lentes, auklas, kardāna, atsperes un inerces mehānisma vai kardāna palīdzību) vai automātiski – šajā nolūkā tiek izmantots elektropievads.

Sistēmas ar radiovadību ļauj ar mazas pults – piekariņa palīdzību vadīt izstrādājumu, kas ir īpaši ērti priekš izstrādājumiem, kuri aizsargā garāžu. Grupveida vadības sistēmas dod iespēju vadīt visas aizsargžalūzijas Jūsu mājā ar vienas pogas palīdzību un, bez tam, katru izstrādājumu atsevišķi. Automātiskie programmējamie taimeri var vadīt aizsargžalūzijas, piemēram, aiztaisīt tās vakarā un attaisīt no rīta, radīt klātbūtnes efektu, kad Jūs nav mājās.

Aizsargžalūziju un roletu vārtu vērtne sastāv no lameļiem – alumīnija profiliem, kas aizpildīti ar putu pildītāju, vai presētiem alumīnija profiliem. Alumīnijs nepakļaujas korozijai un tiek uzskatīts par ekoloģiski tīru metālu, tāpēc roletes pilntiesīgi var saukt par produkciju, kas ir absolūti droša cilvēka veselībai.

Foto galerija
Mes Izmantojam

NICE Automatics

Kontakti

Rīga, Dzērbenes 14 - Kab. 111
Talr/Faks ofisa : 67543281
Mob : 22066268
e-mail : info@diants.lv