Документ без имени
Galvenā
Vārti
Sekciju tipa vārti (angāriem un garāžām)
Bīdāmie (iebraukšana teritorijā)
Atveramie vārti (iebraukšana teritorijā)
Vienlaidus paceļamie vārti (garāžām)
Atveramie (angāriem un garažām)
Bīdāmie (angāriem)
Atveramie (arkām un pavārtēm)
Automātika NICE
Automātika atveramajiem vārtiem
Automātika bīdāmajiem vārtiem
Sekciju vārtu automātika
Žogi un nožogojumi
Metāla
Koka
Metālkonstrukcijas
Barjeras
Aizsargžalūzijas
Apraksts
Logiem un durvīm
Rulonu vārti
Aizsargrestes
Nojumes
Apraksts
Fermu veidi
Siltumnīcas
Apraksts
Cenas
Polikarbonāta kopšana
Mini angāri, garāži
Mini angārs "Ekonom Steel"
Grili un BBQ
Lapenes
   

Grili un BBQ

Dažādu veidu cepšanas mašīnas gaļas pagatavošanai uz atklātas uguns un oglēm, droši vien, ir agrākais cilvēces izgudrojums kulinārijā. Cepšanas mašīnas, ar laiku, piedzīvojuši nelielas izmaiņas, uzlabojas izgatavošanas materiāli un radās vairāk konstrukciju variantu. Tādas cepšanas mašīnas veids kā mangals, kļuva par obligāto atribūtu atpūtai brīvā dabā, stabili ieņemot vietu mūsu automašīnās, mugursomās un vasarnīcās. Pēdējā laikā populāra kļuva rietumu izklaide - bārbekju, kura dzimtene ir Centrālamerika.

Mangals, kā parādība, atnāca pie mums no Kaukāzas. Vārds «mangals» tulkojumā nozīmē « grozs ar ogli». Mangaļu veidu ir daudz, bet gatavošanās process ir ļoti līdzīgs : nelielus, iepriekš marinētus, gaļas gabaliņus liec uz metāla stieņiem – šampuriem , un rotējot gaļa cepjas augstā temperatūrā virs oglēm. Tādējādi gaļa ātri kļūst apcepta, bet liels attālums no oglem ļauj izcepties gaļāi iekšā.

Stacionārais mangals - masīva konstrukcija, kuru uzstāda uz droša pamata uz visu laiku. Mangala materiāls ir ķieģelis, akmens, dažādu savienojumu metāls. Mangals būs maza arhitektūras forma jūsu vasarnīcā. Ja to novietot zem nojumes, tad var gatavot Jūsu iemīļotāko šašliku jebkurā gada laikā un jebkādos laika apstākļos.

Pārvietojams mangals - parasti viņu izgatavo no plāna metāla un viņš var būt izjaucams. Var būt iebūvēts ratiņos uz ritentiņiem, var būt aprīkots ar galdu. Par izcilo dekorāciju var kļūt kaltas konstrukcijas, kurus pēc gatavošanas var nolikt palīgtelpā, nosargājot mangalu no korozijas un dubļiem.

Pārnesams mangals - ir ātri saliekams un neaizņem daudz vietas, viņu ērti ievietot bagāžniekā. Viņu mīnusi – mazfunkcionāls un nav pietiekami ilgmūžīgs. Parasti portatīvus mangalus taisa no lokšņu tērauda. Izvēloties tādu mangalu vai izgatavojot mangalu ir jāievēro līdzsvars starp tērauda biezumu un izstrādājuma svaru: pārāk plānas tērauda loksnes var deformēties, pārāk biezas samazina konstrukcijas mobilitāti.

Parasts mangals - parastā metāla lokšņu taisnstūra kaste uz kājām, kurā dibenā ieber ogles. Tomēr cilvēka prāts izdomāja daudz noderīgu un skaistu modernizēšanu šai konstrukcijai.

Foto galerija

Foto galerija
Mes Izmantojam

NICE Automatics

Kontakti

Rīga, Dzērbenes 14 - Kab. 111
Talr/Faks ofisa : 67543281
Mob : 22066268
e-mail : info@diants.lv