Документ без имени
Galvenā
Vārti
Sekciju tipa vārti (angāriem un garāžām)
Bīdāmie (iebraukšana teritorijā)
Atveramie vārti (iebraukšana teritorijā)
Vienlaidus paceļamie vārti (garāžām)
Atveramie (angāriem un garažām)
Bīdāmie (angāriem)
Atveramie (arkām un pavārtēm)
Automātika NICE
Automātika atveramajiem vārtiem
Automātika bīdāmajiem vārtiem
Sekciju vārtu automātika
Žogi un nožogojumi
Metāla
Koka
Metālkonstrukcijas
Barjeras
Aizsargžalūzijas
Apraksts
Logiem un durvīm
Rulonu vārti
Aizsargrestes
Nojumes
Apraksts
Fermu veidi
Siltumnīcas
Apraksts
Cenas
Polikarbonāta kopšana
Mini angāri, garāži
Mini angārs "Ekonom Steel"
Grili un BBQ
Lapenes
   

Vienlaidus paceļamie vārti (garāžām)

SIA ''DIANTS'' piedāvā paceļami-pagriežamos vārtus. Pateicoties pietiekami vienkāršai konstrukcijas shēmai paceļami-pagriežamie vārti ir droši, vienkārši vadāmi un ekonomiski izdevīgi.

Paceļami-pagriežamo vārtu vērtne ir pati par sevi viena vesela konstrukcija. Tā sastāv no karkasa (rāmja, kas sametināts no taisnleņķa profiliem ar šķērseniskām cietības ribām) un apdares, kas ir darināta no cinkota tērauda ar pulverveida pārklājumu un tai piemīt vertikāla veidne. Atverot paceļami-pagriežamos vārtus, tie virzās stāvoklī no vertikāla uz horizontālu stāvokli, paralēli telpas jumtam.

Pagriežoties paceļami-pagriežamo vārtu vērtne izvirzās apmēram 1m tālu uz ielas pusi no ailas plaknes, ko nepieciešams ievērot plānojot mašīnas iebraukšanu garāžā. Atsperu amortizators nodrošina klusu atvēršanos. Droša vārtu noslēgšana tiek panākta ar divpusējās bloķēšanas palīdzību.

Paceļami-pagriežamos vārtus var vadīt ar manuālo vai elektropievades vadīšanu. Manuālās vadīšanas pielietojums neprasa papildus finansiālos izdevumus, jo ietilpst standarta piegādes komplektā. Ja tiek uzstādīta elektropievade, paceļami-pagriežamos vārtus var viegli atvērt un aizvērt ar distances pults palīdzību, neizkāpjot no automašīnas vai arī izmantojot slēdzi no garāžas puses. Paceļami-pagriežamo vārtu automatizācijai tiek pielietoti «NICE» (Itālija) griestu pievadi.

Paceļami-pagriežamie vārti tiek piedāvāti divās krāsās: balti (RAL 9016) un brūni (RAL 8014). Pagriežami-paceļamie vārti SIA „DIANTS” piedāvā sešus standartus tipa izmēri (mm): 2500 х 2125, 2500 х 2250, 2500 х 2375, 2625 х 2125, 2750 х 2125, 3000 х 2125 . Vārti tiek piegādāti vienas dienas laikā.

Paceļami-pagriežamie vārti tiek pielietoti ne tikai privātmāju garāžām, bet arī garāžas kompleksiem, autoservisiem utt.

Foto galerija
Mes Izmantojam

NICE Automatics

Kontakti

Rīga, Dzērbenes 14 - Kab. 111
Talr/Faks ofisa : 67543281
Mob : 22066268
e-mail : info@diants.lv