Документ без имени
Galvenā
Vārti
Sekciju tipa vārti (angāriem un garāžām)
Bīdāmie (iebraukšana teritorijā)
Atveramie vārti (iebraukšana teritorijā)
Vienlaidus paceļamie vārti (garāžām)
Atveramie (angāriem un garažām)
Bīdāmie (angāriem)
Atveramie (arkām un pavārtēm)
Automātika NICE
Automātika atveramajiem vārtiem
Automātika bīdāmajiem vārtiem
Sekciju vārtu automātika
Žogi un nožogojumi
Metāla
Koka
Metālkonstrukcijas
Barjeras
Aizsargžalūzijas
Apraksts
Logiem un durvīm
Rulonu vārti
Aizsargrestes
Nojumes
Apraksts
Fermu veidi
Siltumnīcas
Apraksts
Cenas
Polikarbonāta kopšana
Mini angāri, garāži
Mini angārs "Ekonom Steel"
Grili un BBQ
Lapenes
   

Atveramie vārti (iebraukšana teritorijā)

Atveramie vārti tiek izgatavoti pēc Jūsu iesniegtā ailas izmēra, var tikt vērti virzienā „uz pagalmu” un „uz ielu”. Tie sastāv no diviem nesošajiem rāmjiem un to apdares. Materiālu, ar ko apdarina vārtus, Jūs varat izvēlēties: RANNILA profilpārklājums, sendvič, cinkotais profilpārklājums, metāliskais režģis, alumīnija profils, utt. Tāpat mēs piedāvājam vārtus ar mākslinieciskajiem kaluma elementiem (kaltie vārti).

Piedāvātajiem vārtiem raksturīgs, ka tiem ir pierīkotas cilpas, kas nodrošina vieglu un klusu vēršanos, kas īpaši svarīgi ir gadījumos, kad ir liela izmēra vārtu vērtnes. Vārti var tikt aprīkoti ar elektroinstalāciju, ar distances vadību un avārijas atbloķētāju, paredzētu gadījumiem, kad ir strāvas padeves traucējumi. Mūsu klāstā ir plašs elektropievadu un automātikas asortiments.

Plašais elektropievadu, drošības sistēmu un automātikas spektrs dod iespēju atrisināt visas tehniskās problēmas, kas var rasties, jebkurā grūtības pakāpē augsti profesionālā līmenī, tas ir: visu esošo automātikas sistēmu saskaņošana ar aizsargrullaizvirtņiem, sekciju, atripināmajiem, atveramajiem vārtiem, ar citām Jums uzstādītajām vadīšanas sistēmām, un, visbeidzot, rada iespēju vadīt visu Jūsu kompleksu no vienas vadības pults.

Aktīvās un pasīvās drošības ierīču esamība (fotoelementi, zibspuldzes, elektromagnētiskie slēdži, luksafori, indukcijas spoles, piekļūšanas sistēma), tas viss liek Jums justies kā mūsdienīga nama, ofisa saimniekam.

Foto galerija
Mes Izmantojam

NICE Automatics

Kontakti

Rīga, Dzērbenes 14 - Kab. 111
Talr/Faks ofisa : 67543281
Mob : 22066268
e-mail : info@diants.lv