Документ без имени
Galvenā
Vārti
Sekciju tipa vārti (angāriem un garāžām)
Bīdāmie (iebraukšana teritorijā)
Atveramie vārti (iebraukšana teritorijā)
Vienlaidus paceļamie vārti (garāžām)
Atveramie (angāriem un garažām)
Bīdāmie (angāriem)
Atveramie (arkām un pavārtēm)
Automātika NICE
Automātika atveramajiem vārtiem
Automātika bīdāmajiem vārtiem
Sekciju vārtu automātika
Žogi un nožogojumi
Metāla
Koka
Metālkonstrukcijas
Barjeras
Aizsargžalūzijas
Apraksts
Logiem un durvīm
Rulonu vārti
Aizsargrestes
Nojumes
Apraksts
Fermu veidi
Siltumnīcas
Apraksts
Cenas
Polikarbonāta kopšana
Mini angāri, garāži
Mini angārs "Ekonom Steel"
Grili un BBQ
Lapenes
   

Bīdāmie (iebraukšana teritorijā)

SIA „Diants” piedāvā divu veidu vārtus: bīdāmos un atveramos vārtus. Bīdāmie vārti tiek uzstādīti no pagalma puses gadījumos, kad ir ierobežota platība un tie var tikt atvērti virzienā pa labi vai pa kreisi.

Bīdāmo vārtu konstrukcijas mehāniskā drošība tiek panākta ar divu bloku skrituļu palīdzību, kas pārvietojas speciālā profilētā sijā, kura ir izvietota atripināmo vārtu vērtnes apakšējā daļā. Divi bloki atrodas viens no otra rūpīgi aprēķinātā atstatumā un nodrošina nepieciešamo līdzsvaru visā pārvietojamajā sistēmā.

Pateicoties unikālajai konsoles bloku sistēmai, atripināmie vārti nesaskaras ar zemi – nav ne augšējās, ne apakšējās sliedes. Atverot bīdāmos vārtus vārtu aile tiek pilnīgi atvērta. Konsoles bloki tiek uzmontēti uz stingra pamata, ko vēlams ir iebetonēt gadalaika siltajā sezonā.

Bīdāmo vārtu ārējā apdare tiek pieskaņota mājas fasādei. Gadījumā, ja Jums jau ir sekciju tipa garāžas vārti, tad bīdāmo vārtu ārējai apdarei izmanto metālisku profilēto klājumu ar polimēru virsmu, tā krāsu var piemērot attiecīgi pēc dakstiņu vai fasādes toņa, tāpat, vārtu rāmis var tikt pildīts ar koku vai metālu pēc mūsu piedāvātajām skicēm.

Bīdāmos vārtus var vadīt gan manuāli, gan ar distances vadību. Bīdāmo vārtu automatizācijai tiek pielietoti «NICE» (Itālija) vadošās nozares ražotāja pievadi. Elektroinstalācija bīdāmajiem vārtiem tiek piemērota attiecīgi vadoties pēc svara un izmantošanas intensitātes. Pēc Jūsu vēlēšanās bīdāmie vārti ar elektroinstalāciju var tikt aprīkoti ar aizsargplāksni, kas pasargā no uzgrūšanās šķēršļiem, ar distances vadību, ar fotoelementiem.

Bīdāmos vārtus var uzstādīt vietā, kur ir iebrauktuve kotedžu ciematā, nodrošinot visus ciemata iedzīvotājus ar tālvadības pultīm. Un, visbeidzot, ir iespējams no vienas pults vadīt visas objekta automātikas sistēmas: izbraucamos vārtus, sekciju vārtus, rullovārtus un rulloslēģus.

Lai saņemtu speciālista konsultāciju, var griezties ofisā vai izsaukt inženieri-konsultantu (bezmaksas pakalpojums). Apskatīt bīdāmo vārtu fotouzņēmumus ir iespējams fotogalerijā.

Foto galerija
Mes Izmantojam

NICE Automatics

Kontakti

Rīga, Dzērbenes 14 - Kab. 111
Talr/Faks ofisa : 67543281
Mob : 22066268
e-mail : info@diants.lv