Документ без имени
Galvenā
Vārti
Sekciju tipa vārti (angāriem un garāžām)
Bīdāmie (iebraukšana teritorijā)
Atveramie vārti (iebraukšana teritorijā)
Vienlaidus paceļamie vārti (garāžām)
Atveramie (angāriem un garažām)
Bīdāmie (angāriem)
Atveramie (arkām un pavārtēm)
Automātika NICE
Automātika atveramajiem vārtiem
Automātika bīdāmajiem vārtiem
Sekciju vārtu automātika
Žogi un nožogojumi
Metāla
Koka
Metālkonstrukcijas
Barjeras
Aizsargžalūzijas
Apraksts
Logiem un durvīm
Rulonu vārti
Aizsargrestes
Nojumes
Apraksts
Fermu veidi
Siltumnīcas
Apraksts
Cenas
Polikarbonāta kopšana
Mini angāri, garāži
Mini angārs "Ekonom Steel"
Grili un BBQ
Lapenes
   

Sekciju tipa vārti (angāriem un garāžām)

Sekciju tipa vārti ir populārākais vārtu tips, ko izmanto garāžās. Tos pielieto kā privāto, tā arī rūpniecisko objektu celtniecībā. Sekciju tipa vārti sniedz garantiju pret nesankcionētu iekļūšanu garāžā un dod papildus siltuma nodrošinājumu.

Sekciju tipa vārtu vērtne ir no 20 mm līdz 42 mm biezs sendvič-panelis, kas sastāv no divām rūdīta cinka plāksnēm, starp kurām ir ar penopoliuretānu pildīts slānis bez CFS (kaitīgajiem piemaisījumiem). Sekciju tipa vārtiem ir EPDM – siltinājums (termostabils gumijas plastikāts) izvietots pa perimetru un sānu plastikāta starplikas.

Sendvič-paneļu poliestera pārklājums ir abpusējs un garantē augstu meteoroloģisko apstākļu izturību, tāpat augstu izturību pret mehāniskajiem bojājumiem.

Balansējamais atsperu mehānisms līdzsvaro sekciju vārtu vērtnes un ļauj viegli atvērt/aizvērt sekciju tipa vārtus ar rokām. Vārtu konstrukcija sniedz augstu drošības pakāpi un izslēdz iespējamību no iekšpuses un ārpuses ievērt tajos pirkstus. Dubultās atsperes un dubultās stiepļu troses no katras puses nodrošina pret sekciju tipa vārtu vērtnes kritieniem.

Sekciju tipa vārtu karkass ir izgatavots no velmēta tērauda loksnes ar vertikāliem un horizontāliem virziena turētājiem.

Elektroinstalācija ir ar elektroniski ieprogrammēta uz galējiem iestādījumiem, attiecīgiem uz sekciju tipa vārtiem, kas nodrošina laidenu vārtu pacelšanos un nolaišanos. Komplektā ir dinamiski kodēta distances vadīšanas pults. Elektroinstalācija nodrošina pret nesankcionētu ielaušanos, jo mehāniski bloķējas, tā nepieļaujot vārtu vērtnes pacelšanu. Elektrības trūkuma gadījumā tiek nodrošināta iespēja pāriet uz manuālo vārtu atvēršanas/ aizvēršanas režīmu.

Foto galerija
Mes Izmantojam

NICE Automatics

Kontakti

Rīga, Dzērbenes 14 - Kab. 111
Talr/Faks ofisa : 67543281
Mob : 22066268
e-mail : info@diants.lv